Regulamin
§1.Nazwy postaci: Zabrania się tworzenia postaci,które przekazuja treści wulgarne,obraźliwe,rasistowskie badź podszywajace się pod Team AvalonMT2. Każda stworzona postac zawierajaca sformułowania w/w będzie zablokowana na stałe bez wcześniejszego ostrzeżenia.

§2.Dane tworzonych kont: Każde stworzone konto zawiera ID oraz hasło,które należy trzymac w bezpiecznym miejscu.Za udostępnianie pojedyńczym graczom badź rozpowszechnianie na większa skalę Team AvalonMT2 nie będzie ponosic żadnej odpowiedzialności. Również zabrania się wyłudzania od kogoś passów do konta. Uwaga! Członkowie zespołu AvalonMT2 nigdy nie poprosza Cię o hasło do konta.

§3.Kultura osobista: Serwer AvalonMT2 został stworzony dla ludzi z niebanalna osobowościa,którzy posiadaja kulturę osobista. Gra ta powinna sprawiac Wam przyjemnośc. Wobec gróźb,wulgaryzmów badź wymuszeń stosowane będa kary zgodnie z tabela kar. Jeśli zauważysz,że gracz łamie zasady to zgłoś to swojemu Mistrzowi Gry przez kontakt poprzez support. Team AvalonMT2 zastrzega wszelkie prawa co do ustaleń czy dana osoba popełniła przewinienie czy też nie.

§4.Pomoc Mistrzów Gry AvalonMT2: Mistrzowie Gry serwera AvalonMT2 sa od tego, aby Wam pomagac. Jednak żaden GM nie da Wam itemów, yang czy też innych dodatkowych bonusów. Game Masterzy nie odpowiadaja za itemy, które posiadacie nie i nie biora ich od Was na przechowanie. Nie prowadza również żadnych handlów z Graczami. (w momencie kiedy rzekomy GM poprosi o "pożyczenie" jakiegoś itemu prosimy o natychmiastowy kontakt). Jedynym możliwym wyjatkiem sa większe wydarzenia organizowane przez AvalonMT2 podczas,których może dojśc do handlu z Adminem np.podczas odebrania uczciwie zdobytej "nagrody" w postaci itemu. Jednak informacje o każdym większym wydarzeniu i jego następstwach wcześniej beda zamieszczone na naszym forum.

§5.Decyzje Zespołu AvalonMT2: Każda decyzja podjęta przez Nasz Team powinna byc przez Was uszanowana.Jednak jeżeli nie zgadzacie się z pewnymi postanowieniami zawsze przysułguje możliwośc odwołania kontaktujac się przez support. Prośby skierowane do GM o zmiane decyzji innego GM będa karane.

§6.Bug-Using W momencie kiedy gracz zacznie wykorzystywac błędy w grze dla korzyści własnych zostanie stosownie ukarany według tabeli kar.

§7. Oprogramowanie Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione. Korzstanie z programów typu Multihack etc jest zabronione i prowadzić będzie do blokady konta zgodnie z tabela kar.
*Każda postać, która wykonuje czynności tj. machanie mieczem, łowienie ryb, używanie skilli itp. i NIE ODPISZE GM'owi na prywatną wiadomość w przeciągu 2 min, może zostać zbanowana za używanie cheatów.

§8.Kradzieże kont: -Team AvalonMT2 nie jest odpowiedzialny za żadne kradzieże.
-Administracja nie zwraca skradzionych itemów i kont.
-Kontami zamieniacie się na własna odpowiedzialność.
-Nie przypominamy haseł do kont i nie zmieniamy kodu usunięcia postaci.


§9.Spamowanie: Jeżeli chcesz napisac wiadomośc,ogłoszenie proszę bardzo,lecz nie może się to wilokrotnie powtarzac w krótkim odstępie czasowym.Zabrania się również używania serwera AvalonMT2 do reklamy innych przedsięwzięc. Niestosowanie się do postanowień tego punktu będzie karane zgodnie z tabela kar.

§10.Groźby odnoszace się do życia realnego: W momencie kiedy dojdzie do takiej sytuacji gracz natychmiastowo zostanie wykluczony z oferty AvalonMT2.

§11. Pieniadze, które przeznaczyliście na konta ViP nie zostana Wam zwrócone w żaden sposób w przypadku zamknięcia serwera lub innych problemów typu włamanie się do bazy i usunięcie Waszego konta.

§12. Gra na naszym serwerze jest w pełni darmowa, nikt nie zmusza Cię do korzystania z ItemShopu.

§13. Kary W zależności od rodzaju przewinienia zastosowana może być jedna z poniższych kar:
- ostrzeżenie
- blokada konta (jednego)
- wykluczenie z oferty gry (blokada wszystkich powiazanych kont)
Szczegóły dotyczace karania znajduja się w Tabeli Kar.


Zespół AvalonMT2 zastrzega sobie prawo, do zastosowania czasowej lub stałej blokady bez podania przyczyny, nawet w przypadku nie złamania żadnej z zasad wspomnianych w tym regulaminie. W przypadku poważnych wykroczeń możliwe jest wykluczenie gracza z całej oferty AvalonMT2, czyli jednoczesna blokada wszystkich kont (zarówno w grze jak i na forum).

§14. Postanowienia końcowe Zasady Gry moga ulec zmianom, jeśli Administracja Gry uzna to za stosowne. Informacja o zmianach zostanie zamieszczona na forum zanim zmiany wejda w życie.

SMS
§1. Administracja nie odpowiada za błędnie wysłany sms, zgodnie z regulaminem zaplac.to koszty takiego SMS nie sa zwracane.
§2.
Jeżeli kod zwrotny nie został przysłany, udajemy się na stronę: http://zaplac.to/reklamacje/
§3.
Przez mikropłatności zaplac.to sprzedajemy konta ViP na forum http://avmt2.pl/forum/
§4.
SM sa gratisowym dodatkiem do konta ViP i nie sa częścia kupowanych kont ViP.
§5.
Wysyłajac sms oświadczasz że nie będziesz rościł do organizatora żadnych pretensji o odszkodowanie.
§6.
Nie odpowiadamy za błędy spowodowane działaniem skryptu który dodaje gratisowe SM.
§7.
Nie odpowiadamy za błędy skryptu w którym jest możliwość wykorzystania gratisowych SM (ItemShop).
§8.
Czas w którym administratorzy dodaja konta ViP jest nielimitowany.
§9.
W przypadku zakończenia działalności forum pieniadze za konta ViP nie zostana zwrócone.
§10.
Wysyłajac sms jesteś w pełni świadom że konta ViP jak i SM moga zostać wykasowane w przypadku zakończenia działalności forum.
§11.
Wysyłajac SMS oświadczasz że zgadzasz się z każdym postanowieniem regulaminu AvalonMT2 jak i regulaminu zaplac.to


TABELA KAR
§1. Omijanie cenzury na czacie: blokada chatu 3h-8h
§2. Spam lub proszenie o itemki/eventy na PW do GMa: blokada chatu 1-5h
§3. Obraza gracza*
pierwsze wykroczenie: blokada chatu 3h- 30h lub konta 1-3 dni
drugie wykroczenie: banicja konta 3-7 dni
trzecie wykroczenie: banicja konta 7-30 dni
czwarte wykroczenie: banicja konta 30-365 dni
§4. Groźby do życia realnego/obraza rodziny: banicja konta 4-7 dni
§5. Straszenie atakami DDos: banicja konta 4-7 dni.
§6. Przeszkadzanie podczas eventów: banicja konta 4-7 dni.
§7. Działanie na szkodę serwera: banicja konta 1 dzień - perm.
§8. Nabijanie pkt. gildii na ustawionej wojnie: banicja konta 3-7 dni.
§9. Próba oszustwa: banicja konta 7 dni - perm dni.
§10. Manipulacja klientem gry, bot*: banicja konta 25 lat - banicja kont powiązanych.
§11. Podszywanie się pod Administracje: banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
§12. Reklamy: banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
§13. Oszustwa w grze: banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
§14. Korzystanie z bugów gry: banicja na adres IP oraz kont powiązanych.