Create an account

Ankieta: Banujemy za słowa tego typu co wypisałem czy nie ?
Banujemy
27.78%
5 27.78%
Nie banujemy
44.44%
8 44.44%
Tylko za wulgaryzmy, groźby
27.78%
5 27.78%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słowa za które można dostać bana

(12-31-2017, 03:41 PM)Chilu napisał(a):
(12-31-2017, 02:51 PM)Amorek napisał(a): Moim zdaniem za użycie słowa "szmaciura" oraz "szmata" do konkretnej osoby powinny być bany, nie każdy życzy sobie takie słownictwo w swoim kierunku. Big Grin

To ja też sobie nie życzę żeby ktoś do mnie pisał lamusie, baranie .

Tak samo

Od kontekstu
Moje nicki  Pucio , Puciol , Pucia !!!!

Co innego ban za wulgaryzmy - co innego ban za obrazę kogoś i to powinno być wyszczególnione bo to dwie różne rzeczy.

Wulgaryzmy to słowa które nie są społecznie akceptowane i wiecie o jakich słowach piszę - zresztą, one i tak są ocenzurowane więc trzeba omijać cenzurę żeby je napisać - chyba że coś ocenzurowane nie zostało.

Natomiast inwektywy które podaje Top to nie wulgaryzmy, ale jest to obraza. Więc tutaj musi być inny ban, i te wszystkie "wyrażenia" muszą być wrzucone do jednego wora. Jeżeli z kontekstu wypowiedzi wynika że ktoś kogoś obraża - to nie ważne czy będzie ty suko idioto mongole imbecylu padalcu kretynie etc. (Chociaż moim zdaniem to nie będzie potrzebne, bo nikt chyba nie zgłosi kolegi że napisał do niego "ty idioto" - jeśli tak to pogratulować kolegi Big Grin) To jest to obraza - i należy się kara. Tylko pytanie czy jest sens się w to bawić Smile

Bo te Wasze rozważania - a bo to może być jako droczenie się, a suka i szmata to już mocne - to strata czasu. Bo to co wypisał Top, to tylko kropla w morzu. I będziecie tak rozważać wszystkie słowa?

Ban za wulgaryzmy - tu nie musi być nawet w czyjąś stronę, tylko jak napisze "ku*wa" tak o na czacie - to ban. Bo tu chodzi o utrzymanie kultury serwera.

Ban za obrazę - (jeżeli coś takiego jest, czy tam chcecie wprowadzić) nie ważne jakie wyrażenie zostało użyte. Obraza to obraza, jednakowa kara. Bo dojdzie do absurdu.

Ty psie - 1 dzien ban
Ty suko - 3 dni ban
Ty kur*o - 5 dni ban
Ty jeb*na kur*w - 8 dni ban
Ty spierdo*ony padalcu z podrzuconej probówki - 10 dni ban.

I tak dalej. Paranoja Tongue
[Obrazek: tarhvs.jpg]

Paranoje to wy teraz odpier**alacie xD
Za takie coś dawać bana, polecam.(Albo nie, nie polecam)

To jest moja opinia na temat tego. Jakby jakaś miła moderatorka chciała wjechać z banem. Jednym słowem jestem na Nie

za spier***** baranie dostaje sie bana
a za pisanie psie do nogi, yebac "cokolwiek" już nie? 

xD

Moim zdaniem to nie jest temat o którym powinni decydować użytkownicy.
>>REGULAMIN<<
A to co GM uzna za obraźliwe, a czego nie to już myślę jego sprawa. Z tego co obserwuje to Irokez podchodzi do tematu troszkę inaczej i nie pozwala na aż tak dużo w kwestii słownictwa jak np Cool i Topek, ale to też jego indywidualna rzecz jak interpretuje zawartą w regulaminie "obrazę gracza".
Jak się za dużo rzeczy uzależnia od społeczeństwa czyli robi nadmierną demokrację to potem jest bagno Wink

Dziwna jest polityka tego serwera szczerze mówiąc - ze obraze gm'a ban na 1 dzień czy tam na pare dni ( co na kazdym serwerze jest za to perm )
Pisanie jakiś śmiesznych wulgaryzmów , dziecinnych obraz też ban na tyle samo.

Moim zdaniem powinna powstać tabela kar gdzie każde przewinienie powinno być określane - za co na ile ban oraz przykładowe slowa za ktore mozna dostac blokade oraz przykladowe slowa za ktore nie mozna dostac blokady xD

Ciekawe za napisanie do gracza " piesku " ban na 1 dzien i na forum na tydzien .
To jak napiszesz do dziewczyny kotku to tak samo banicja

Hmm, myślę żeby banować za groźby oraz takie porządne mieszanie kogoś z błotem i obraza rodziny, reszta jakiś małych wulgaryzmów i uszczypliwości powinno się olewać, bo tego pełno Big Grin.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016