Create an account

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GM] Leicinka

Witajcie! Wink
Jako że wzór podania jest dowolny zacznijmy od przybliżenia mojej osoby.
Na imię mam Tobiasz, licze sobie już 21 wiosen i obecnie zamieszkuje w Krakowie. Studiuje tu i pracuje w biurze w dziale marketingu. Amatorsko zajmuje się programowaniem, więc późniejsza ewentualna pomoc z plikami gry będzie możliwa. Swoją pierwszą przygodę na Avalonie zacząłem właściwie niedawno po jego pierwszym starcie, kiedy to pierwszy prywatny serwer metina już zaczynał raczkowanie. Poświęciłem mu wtedy dużo uwagi. Od tygodnia gram dla Was z powrotem od początku Smile Dlaczego Avalon? Bo to Stary dobry Metin, bez zbędnych ....
Okej teraz po krótce "Dlaczego ja?"
Bo pragnę rozwoju tego serwera, dopracowania błędów i w końcu obecności jakiejś czynnej administracji na serwie. Na chwilę obecną moja postać prezentuje poziom 80, ale wciąż chce powoli rozwijać moją szamanke (tak postać płci żeńskiej i nie, nie udaje dziewczyny żeby wyłudzać itemy Big Grin) i poznawać ten serwer od Nowa, wraz z wszystkimi questami nawet mając nad grzywką logo <GM>. Liczy się dla mnie atmosfera a nie ilość graczy,  ale widzę tu też niewykorzystany potencjał z powodu braku dobrej reklamy. Mając codzienny wkład w  życie serwera starałbym sie umilić innym rozgrywkę. Aaa zapomniałbym.. znajomość ortografii zapewne też odgrywa znaczącą rolę, i zapewniam, że tu możecie być spokojni ^^
Często jestem online, można zawsze do mnie napisać. Udzielam się również na wołaczu. Jeśli macie jakieś pytania śmiało można je zadawać w komentarzach, na wszystkie postaram się odpowiedzieć Wink

Nick: Leicinka
Królestwo: Jinno (bo nie wiedziałem gdzie gracie ;d)

Miłego dnia! ^^
Odpowiedz

widzisz potencjał ale brak reklamy. Jak temu zaradzisz? Big Grin
Odpowiedz

Tak jak pisałem wyżej Wink po pierwsze uprzyjemnić rozgrywkę, żeby ludzie mieli do kogo napisać jeśli zauważą jakieś boty.. samo poczucie "bezpieczeństwa" że tak to ujmę poprawi grywalność, bo nie będzie to kolejny serwer bez odpowiedniego nadzoru. Dużo ludzi postrzega stanowisko GM jako zabawę, dla mnie to już obowiązek. Drugą istotną rzeczą o ktorej również wyżej wspomniałem jest możliwość pomocy przy plikach. Robię questy na bieżąco i widzę chociażby jakieś literówki, czy nawet błędy w ruletce, która pobiera SM a nie dodaje itemu, który udało się wylosować. Kolejna rzecz to niepotrzebne rzeczy w IS takie jak np. Instrukcja oswajania konia, która jest w ogóle nie potrzebna bo przecież domyślnie mamy ja od samego poczatku na P.. drobne rzeczy a jednak mają wpływ na gracza. Bo kto chciałby oddać pieniądze na ruletke w zamian za .. nic? Przyznam szczerze, że myślałem też streamować po prostu na YouTube. Może przyciagnąłbym kilku fanów dobrego metina. Niewykluczona również reklama na różnych serwisach. Trudno zagwarantować tsunami nowych graczy, bo metin już nie jest tak powszechną grą. Pozdrawiam Cię ! Wink
Odpowiedz

bardzo ładnie napisane podanie, bije od Ciebie taką szczerością i miłym nastawieniem do wszystkiego Smile
z mojej strony TAK Wink
[Obrazek: ArhgoCF.gif]
Odpowiedz

dostęp do plików dobre Big Grin na tym serwerze Gm mogą tylko banowac i eventy robić zapomnij że do plików ktoś nas dopuści;D
Odpowiedz

(07-06-2018, 05:44 AM)IRooKeeZ napisał(a): dostęp do plików dobre Big Grin na tym serwerze Gm mogą tylko banowac i eventy robić zapomnij że do plików ktoś nas dopuści;D

Dlatego podkreśliłem "ewentualna pomoc" lub "możliwość pomocy przy plikach". Cenie sobie prywatność i rozumiem też czyjeś obawy z tym związane Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016